Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Byt so štandardom alebo holobyt? Čo je výhodnejšie?

apríl 3, 2016
Predajca
Zariaďovanie nového bytu je milou povinnosťou, na ktorú sa tešia asi všetci noví majitelia. Niektorým však úsmev na tvári zamrzne v momente, keď zistia, koľko ich zariaďovanie ich nového bytu môže vyjsť. Ako môžete investíciu do nového bytu už vopred ovplyvniť tak, aby nebola privysoká?

 

To, koľko peňazí si musíte prichystať, závisí aj od toho, či kupujete holobyt alebo byt so štandardom. Každý má svoje výhody a nevýhody. Vo všeobecnosti však platí, že kúpou bytu so štandardom ušetríte. Čo vlastne bytový štandard predstavuje?

So štandardom šetríte nielen čas, ale aj peniaze

Ak výraz bytový štandard počujete prvý raz alebo ste si pod ním nikdy nevedeli predstaviť nič konkrétne, máme pre vás vysvetlenie. Byt so štandardom znamená, že sa už nemusíte zaoberať výberom obkladov, dlažby, podláh, sanity a zárubní. To za vás urobí developer a uvedené vybavenie je už súčasťou ponúkaného bytu.

 

Ako na byte so štandardom ušetríte? Keďže developer objednáva materiály do bytov vo veľkom množstve, väčšinou získa lepšiu cenu od svojho dodávateľa, ako by ste získali vy ako jednotlivec. To sa odrazí aj v cene samotného bytu. Najlepšie je, ak novostavba, v ktorej ste si kúpili byt, vôbec neposkytuje holobyty. Dôvod je jednoduchý. Každý nový obyvateľ vašej novostavby sa presťahuje potichu a jediné, čo bude so sebou vo výťahu viezť, je nábytok. Nemusíte sa teda obávať žiadneho celodenného vŕtania a búchania.

Holobyt pre kreatívnych s plnšími peňaženkami

Holobyt je ideálny pre tých, ktorí vnímajú zariaďovanie si nového bytu ako zábavu a neprekáža im investovať peniaze ani čas. Holobyt ponúka širšie možnosti. Vyberáte si všetko. Aká bude dlažba, z akého materiálu bude podlaha, aká farba obkladačiek bude skrášľovať vašu kúpeľňu…

 

Holobyt je jednoducho o originalite. Musíte sa však pripraviť na to, že do neho aj viac investujete a jeho zariaďovanie vás vyjde drahšie ako zariaďovanie bytu so štandardom. Ak však chcete byť kreatívni, behať po interiérových štúdiách vás baví a máte presnú predstavu, ako má váš budúci byt vyzerať, holobyt je potom vašou voľbou.

 

Ak zvažujete kúpu nového bytu, pozrite si ponuku v novostavbe AHOJ PARK. Tá ponúka byty so štandardom v spektre od jednoizbových až po štvorizbové. Ak sa rozhodnete pre byt v AHOj PARKu, všetko, čo budete potrebovať, je nasťahovať sa a vybrať si kuchynskú linku a nábytok. Sťahovanie sa do AHOj PARKu, bude rýchle a jednoduché.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma