Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Hľadáte štýlové priestory na svoje podnikanie v atraktívnej bratislavskej lokalite? (2017)

december 6, 2017
Predajca
V rezidenčnom projekte AHOJ PARK sa nachádzajú aj moderné obchodné priestory. Ak teda hľadáte štýlové priestory pre svoje podnikanie v príjemnom prostredí a atraktívnej lokalite, je pre vás AHOJ PARK tým správnym miestom.

 

AHOJ PARK sa nachádza na Sliačskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, v obytnej štvrti Pod Briežkami. AHOJ PARK sa stáva integrálnou súčasťou už zabývanej zóny, preto aj obchodné priestory v jeho areáli majú pre svojich budúcich majiteľov či nájomcov veľmi výhodné umiestnenie. Vynikajúca lokalita, jednoduchá dostupnosť autom aj hromadnou dopravou, bezproblémové parkovanie priamo pred budovou – to sú hlavné výhody, vďaka ktorým sa aj vaše podnikanie môže stať úspešnejším.

 

Priestory sú vhodné na rôzne typy prevádzok od kaderníctva a kozmetických služieb pre ženy, reštaurácie, kaviarne či čajovne až po showroom, predajňu alebo odberné miesto online obchodu. 

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma