Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Koľko izbový byt si kúpiť, aby ste neprerobili? Cena verzus kvalita.

február 9, 2016
Predajca

Pri výbere nového bytu je najdôležitejším atribútom celková hodnota nehnuteľnosti. Teda nielen jeho cena, ale aj všetko to, čo ponúka, ako aj lokalita, kde sa nachádza. Podľa čoho sa riadiť, aby sme z tohto pohľadu získali „hodnotnú“ nehnuteľnosť?

 

Trh s nehnuteľnosťami v súčasnosti ponúka naozaj široké spektrum rezidenčných projektov. Možno máte preto problém orientovať sa v ponuke a vedieť si vybrať, čo je pre vás výhodné. Ak sa chystáte kúpiť byt v novostavbe v Bratislave, upriamte pozornosť na viacero projektov, ktoré vás oslovili napríklad svojou lokalitou a zmapujte si ich ceny.

 

V Bratislave nájdete jednoizbové byty napríklad za cenu 60 000 eur, dvojizbové za 97 000. Stále pretrváva vysoký dopyt práve po týchto bytoch, tie si preto držia svoju cenu. Kúpiť menší byt je najvýhodnejší pre tých, ktorí hľadajú bývanie na určité obdobie alebo ako investíciu. Ak už máte rodinu a obzeráte sa po stabilnom bývaní, kde by ste radi „zakotvili“ na dlhší čas, väčší byt je pre vás určite lepším aj cenovo dostupnejším riešením (cena za m2 je výhodnejšia ako pri malometrážnych bytoch). Ceny menších 3-izbových bytov začínajú od 130 000 eur.

 

Cenu bytu, samozrejme, ovplyvňuje veľkosť podlahovej plochy, veľkosť terasy alebo loggie, to, či ide o holobyt alebo byt s bytovým štandardom, ako aj lokalita. Pri výbere bytu určite berte do úvahy, či je v blízkosti vybudovaná občianska vybavenosť, alebo nie. Ak áno, bude to ďalší benefit pre vaše budúce bývanie, ktoré v bežnom živote veľmi oceníte.

 

Prostredie okolo obytného domu

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere bytu by malo byť bezprostredné okolie dou. Budete mať výhľad do okien svojich susedov, alebo na blízke lesy? Budete mať pod oknami zasadené stromy a veľa zelene, alebo vás obklopia iba betónové múry? Myslite na to, že kvalitu vášho bývania určuje nielen samotný byt, ale aj jeho okolie.

 

Ahoj Park – bývanie za skvelé ceny

Hľadajte bývanie, ktoré nemá iba jednu výhodu, ale rovno niekoľko. Jedným z takých je aj novostavba Ahoj Park v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Novostavba sa nachádza v prostredí so zeleňou, blízko Malých Karpát. Ahoj Park je kúsok od centra, preto sa všade dostanete rýchlo a bez problémov. Pozrite si ponuku našich bytov za ceny, ktoré sa vám budú páčiť.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma