Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Koľko vás vyjde zariaďovanie 2-izbového bytu v Bratislave?

august 1, 2016
Predajca
Zariaďovanie nového bytu je milou povinnosťou, na ktorú sa tešia asi všetci noví majitelia. Niektorým však úsmev na tvári zamrzne v momente, keď zistia, aké sú ceny nábytku. Koľko musíte investovať do 2-izbového bytu?

To, koľko peňazí si musíte prichystať, závisí aj od toho, odkiaľ budete nábytok kupovať. Ak nemáte peňazí nazvyš a nepotrebujete mať originálny dizajnérsky nábytok, nemusí to byť pre vás až také drahé.

 

V akom rozmedzí sa teda približne pohybujú ceny nábytku v bazároch a obchodných reťazcoch? A koľko zase stojí nábytok, na ktorom nechcete šetriť a chcete, aby vám zopár rokov aj vydržal? Zistili sme to za vás.

Gauče

Reťazce a bazáry

 

Rozkladacie pohovky v obchodných reťazcoch sa pohybujú v cenách približne od 100 do 700 eur. Podobné ceny nájdete aj na internetových bazároch. Ak ste extrémne nenároční a chcete mať skutočne lacnú pohovku, nájdete ju dokonca aj zadarmo. Metóda darovania za odvoz sa teší čoraz väčšej obľube a pri precíznom hľadaní nájdete už aj slušné kusy nábytku.

 

Značkové obchody

 

Originálnejšie dizajnérske a značkové kúsky nie sú lacný špás a ich cena väčšinou presahuje 1 000 eur a šplhá sa ešte vyššie.

Jedálenské, pracovné stoly a konferenčné stolíky

Reťazce a bazáry

 

Je naozaj jedno, či ide o stôl jedálenský, pracovný, alebo malý konferenčný do obývačky. Na bazároch a v reťazcoch ceny nie sú privysoké. Nájdete tu stoly aj do 100 eur. Samozrejme, ak chcete niečo „špeciálnejšie“, priplatíte si. Stále to však nebude nijaká astronomická suma.

 

Značkové obchody

 

Stôl a stoličky, ktoré budete mať iba vy a pár ľudí na celom Slovensku, sú o čosi drahšie. Cena za taký jedálenský stôl sa môže vyšplhať aj na 2 000 eur. Podobne je to aj s pracovnými stolmi. Ceny konferenčných stolíkov sú približne rovnaké v reťazcoch aj v značkových obchodoch.

Koberce

Reťazce a bazáry

 

Nemusí ísť ani o koberec, ktorý bude pokrývať povrch celej izby. Najnovšie módne trendy odporúčajú práve viac menších kobercov. Menšie koberce a kobercové pásy z bežných obchodov vás ani nevyjdú pridraho.

 

Značkové obchody

 

Menšie a značkové koberce s exkluzívnymi vzormi a moderným dizajnom sú, pochopiteľne, drahšie a vaša peňaženka pri ich nákupe môže prísť aj o 150 eur. V porovnaní s kobercom z reťazca za 20 eur je to dosť rozdiel, čo poviete?

 

Záver je teda vlastne ten, že je len na vás, koľko vás vyjde zariaďovanie nového bytu. Ak vám nezáleží na originalite a neprekáža vám, že budete veci musieť o pár rokov meniť, stačí vám aj celkom obyčajný nábytok z obchodného reťazca. Ak ste nároční a potrpíte si na exkluzivitu, nachystajte si peňaženku.

 

A ak by ste aj byt zariaďovali, ale nemáte aký, pozrite si ponuku bytov v našej novostavbe Ahoj Park, ktorá zaručene spĺňa všetky požiadavky vášho nového vysnívaného príbytku 🙂

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma