Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Novostavba v Bratislava – Nové Mesto: takto bude vyzerať

január 20, 2016
Predajca

Nový rezidenčný projekt Ahoj Park prináša vďaka svojim dispozíciám a výbornej lokalite skvelé miesto na bývanie. Jeho súčasťou je aj vnútroblok s relaxačnou zónou a množstvom zelene. Pozrite sa, ako to bude všetko vyzerať.

 

Ahoj Park sa stavia v mestskej časti Bratislavy – Nové Mesto na Sliačskej ulici. K jeho najväčším výhodám okrem spomínanej lokality, občianskej vybavenosti na dosah a výbornému dispozičnému riešeniu patria aj výhodné ceny za byty. K tomu špičková architektúra navrhnutá renomovaným bratislavským architektonickým štúdiom.

 

Bývanie si môžete vybrať v troch obytných domoch, ktoré spoločne vytvárajú rezidenčný komplex Ahoj Park. V ponuke sú jedno až štvorizbové byty, ktoré sú dispozične navrhnuté tak, aby si svoj vysnívaný byt našiel každý. Skvelý efekt budovy vytvárajú balkóny po celej šírke fasád a terasy na ustúpených podlažiach.

Zariadenie bytov Ahoj Park

V Ahoj Parku sú všetky byty ponúkané v bytovom štandarde, ku ktorému patria napr. plávajúce podlahy, dlažby a sanita, obklady, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere. Budúci majitelia budú mať k dispozícii vybavenie bytov z kvalitných materiálov od renomovaných dodávateľov Podrobný prehľad sme pre vás spísali zoznam bytového štandardu.

 

Nazrite priamo do očarujúceho interiéru a pokochajte sa týmto štýlovým priestorom. Slnečný byt s nádherným výhľadom, ktorý spraví vaše bývanie ešte útulnejšie. Áno, takto bude vyzerať:

Prostredie novostavby, ktoré vás očarí

Pri výbere bytu vás okrem jeho rozlohy, dispozície a ceny bude určite zaujímať aj celé prostredie, v ktorom sa bytový dom a váš potenciálny byt bude nachádzať. My sme mysleli na to, ako sa budete cítiť nielen vo svojom byte, ale aj v bezprostrednom okolí. V Ahoj Parku na vás čaká nádherný vnútroblok, ktorý bude prekvitať zeleňou. Malí aj veľkí si v ňom nájdu priestor na relax a odpočinok na lavičkách či zábavu v exteriérovom fitness. Určite vás poteší aj blízkosť obľúbeného lesoparku Malé Karpaty. Na skok od Ahoj Parku je kompletná občianska vybavenosť. Vďaka tomu bude Ahoj Park naozaj skvelým miestom na bývanie.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma