Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Podmienky, ktoré by mala spĺňať každá novostavba v Bratislave

november 24, 2015
Predajca
Výber nového bývania je dôležitou udalosťou každého z nás. Práve ním si určíme, ako spokojne budeme žiť, a preto by sme si mali každý svoj krok dobre premyslieť.
Pozrime sa, na čo je dôležité sa zamerať pri výbere novostavby.

Dobrá lokalita

Je veľmi dôležité, aby sa novostavba nachádzala v dobrej lokalite. Čo si pod slovom dobrá máme predstaviť? Malo by to byť miesto, z ktorého sa nebudete mať problém dostať rýchlo do centra. Miesto, kde je dobrá občianska vybavenosť, teda školy, športoviská, obchody a iné služby. Ak by sa lokalita nachádzala na „zelenej lúke“ bez vybudovanej štruktúry, z praktického hľadiska sa takéto bývanie stáva problémové – každý nákup, návštevu pošty či lekára musíte plánovať a bez auta sa absolútne nezaobídete.

Kvalitná architektúra

Kvalitná stavba pre vás predstavuje výborné podmienky na bývanie. Žiadne vlhnúce steny, praskliny alebo iné problémy v domácnosti. Zameriavajte sa na novostavby, ktoré postavili overení architekti a stavebná firma s dobrými referenciami.

Vždy sa informujte aj na materiály, ktoré boli na stavbu použité. Nosné steny zo železobetónu a muriva sa postarajú o stabilitu budovy. Nezabudnite ani na to, že novostavba by mala mať spoľahlivý zatepľovací systém, ktorý vám zníži náklady na kúrenie.

Bratislava-panorama-2

Verejné priestory

Vždy prihliadajte nielen na kvalitu samotného bytu, ale aj na kvalitu verejných priestorov v okolí stavby. Okolo novostavby by sa malo nachádzať dostatok zelene aj oddychové plochy, kde môžete tráviť svoj voľný čas. Pre deti by mala byť vybudovaná relaxačná zóna, kde sa môžu bezpečne hrať. Toto sú aspekty, ktoré významným spôsobom prispievajú k tomu, ako sa budete na novom mieste či v novom byte cítiť. Správnym výberom si určíte kvalitu svojho života.

Férová cena za novostavbu

Pri niektorých novostavbách sa stretáme s veľmi vysokými cenami. Niekedy sú nové byty nadhodnotené, preto sa nenechajte oklamať prvým dojmom. Ak hľadáte kvalitnú novostavbu v Bratislave s výbornými podmienkami na bývanie, pozrite si ponuku Ahoj Park. Staviame pre vás komplex troch bytových domov so súkromným parkom vo vnútrobloku. O architektúru sa postarali renomovaní architekti zo známeho architektonického štúdia COMPASS Atelier, ktorí vytvorili nadčasovú, modernú stavbu s nádherným výhľadom na Malé Karpaty.

Už len do konca novembra máme pre vás pripravené uvádzacie zľavy, ktoré sa oplatia. Nerozmýšľajte dlho a pozrite si našu aktuálnu ponuku voľných bytov.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma