Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Prečo sa oplatí žiť v Bratislave? Päť dôvodov, o ktorých ste netušili

jún 29, 2016
Predajca
Aj v prípade nášho hlavného mesta platí, že negatíva vidí každý. A to hneď a okamžite. Prečítajte si však radšej o tom, prečo je Bratislava dobrým miestom pre život.

1. Síce hlavné mesto, ale nie úplne klasické

Hoci je Bratislava hlavným mestom Slovenska, nie je to typické hlavné mesto. S počtom obyvateľov takmer pol milióna a rozlohou 368 km² nie je typickým zaľudneným, preplneným veľkomestom.

Práve vďaka veľkej rozlohe sa Bratislava vyhla typickému rysu všetkých hlavných miest – preplnenosti. V Bratislave jednoducho nie ste „hlava na hlave” a k pocitu anonymity sa tak pridáva aj dostatočné súkromie.

2.  Sídliská ako prednosť

Možno sa vám to zdá zvláštne, ale bratislavské sídliská sú jednou z predností nášho hlavného mesta. Ak sa nudíte, či si chcete len tak prevetrať hlavu, možno sa vám zapáči aj prechádzka po Dúbravke alebo Karlovej Vsi. Zanechajte svoje sídliskové predsudky a zistite, že nie je panelák ako panelák a nie je sídlisko ako sídlisko.

3. Mesto chutí a možností

Bratislava je ideálnym miestom pre tých, ktorí si na svoje jedlo potrpia. Ste vegetarián, vegán alebo máte zdravotné obmedzenia? V Bratislave sa nemusíte báť, že by ste zostali hladní. Nielenže tu nájdete veľké množstvo špecializovaných obchodov, ale takisto aj reštaurácií. Stačí len hľadať a určite si aj vaše chuťové bunky prídu na svoje.

4. Betónová džungľa? Pozrite sa z okna!

Nikto so zdravými očami nemôže nazvať Bratislavu cementovou džungľou. Dobre, možno v meste až toľko zelene nenájdete, ale stačí, ak sa pozriete z okna. Blízkosť Malých Karpát a možnosť turistiky prakticky hneď za rohom sa vám neponúka v ktoromkoľvek hlavnom meste. V tom našom však áno.

5. Bývanie pre každého

Kto chce byt, v Bratislave ho nájde. Či už starší, zrekonštruovaný panelákový byt alebo novostavbu. Jednou z možností môže byť aj náš Ahoj Park. Ponúkame jedno-, dvoj-, troj– aj štvorizbové byty. Na svoje si teda u nás prídu jednotlivci, mladé páry aj rodiny s deťmi. Všetky byty sú vybavené bytovým štandardom, takže vám stačí si už len priniesť nábytok a bývať.

 

Hoci z Bratislavy to máte do lesa na skok, od nás je to čo by kameňom dohodil. Ak si vyberiete byt v novostavbe Ahoj Park, budete bývať v pokojnom prostredí veľkomesta so všetkými výhodami, ktoré Bratislava má. Nie je to až také zlé, však?

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma