Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Predaj bytov v Bratislave – Nové Mesto: prečo je to najlepšia lokalita?

november 21, 2015
Predajca

Mestská časť Bratislava – Nové Mesto bude o nejaký čas atraktívnejšia na bývanie.Na Sliačskej ulici vyrastie nový bytový komplex AHOJ PARK. Bude pozostávať z troch obytných domov so súkromným parkom, v ktorom nájdu jeho budúci obyvatelia relaxačnú zónu so zeleňou. Jeden z bytov tohto komplexu môžete mať aj vy.

Predaj bytov za ceny, ktoré sa oplatia

1- až 4-izbové byty vhodné pre mladých ľudí, ale aj rodiny s deťmi, jednoducho pre kohokoľvek. Cena za meter štvorcový sa pohybuje od 2 050 do 2 480 eur. Oproti konkurencii sa byty cenovo naozaj oplatia. Okrem toho, do konca novembra ešte platia uvádzacie zľavy v prvom bytovom dome a ak by ste si náhodou nevybrali svoj vysnívaný byt v ňom, pred pár dňami spustili predaj aj ďalšieho bytového domu. Aj tu platia zvýhodnené uvádzacie ceny. S rezerváciou bytu by ste sa teda mali poponáhľať, podrobnejšie informácie nájdete na našej webovej stránke.

Byty sú dispozične riešené tak, aby ste mali v interiéri dostatok slnečného svetla počas celého dňa. Každý byt má balkón a na ustúpených podlažiach sa nachádzajú aj veľké terasy. Zo svojho bytu môžete mať krásny pohľad na východ slnka alebo sa kochať výhľadom na panorámu Malých Karpát.

Štýlové vybavenie bytov

Byty sa nepredávajú ako holobyty, sú vybavené v bytovom štandarde. Obklady, dlažby, sanita, zárubne, dvere, podlaha – tieto základné prvky byty už obsahujú, a to od renomovaných dodávateľov. Nemusíte si teda robiť starosti s ich zháňaním a zariaďovaním, a ušetriť tým veľa času.

Pár krokov do lesa, pár minút do centra

AHOJ PARK sa nachádza v skvelej lokalite. Rýchlo a bezproblémovo sa dostanete do centra, na dosah ruky máte obchody, školy a škôlky, nemocnicu, banku či lekáreň. Môžete jazdiť autom, využívať MHD alebo chodiť na bicykli. Vybudované cyklotrasy a turistické chodníky máte doslova „pod oknom“. Komplex AHOJ PARK sa totiž nachádza v bezprostrednej blízkosti Lesoparku Malé Karpaty, ktorý je obľúbeným výletným miestom.

Cestovat-do-prace-mozete-z-ahojparku-aj-na-bicykli

Parkovanie v garáži

Ku každému bytu si zakúpite za výhodnú cenu aj parkovacie miesto v dvojpodlažných podzemných garážach. Nezabúdalo sa ani na návštevy, a preto je dostatok voľných parkovacích miest aj na pozemku pri domoch.

Vnútroblok s relaxačnou zónou

Polootvorený vnútroblok skrášli okolie vášho bytu a prinesie vám potrebnú intimitu pre pokojné a príjemné bývanie. Pre deti bude postavené detské ihrisko, športovci tu nájdu exteriérové fitness aj stojany na bicykle. Môžete sa tešiť na dostatok zelene a trávnatých plôch s vysadenými, mohutnými stromami.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma