Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.
ahoj-park-blog

Všetky byty vypredané (2019)

február 2, 2019
Predajca

Výstavba projektu Ahoj Park bola úspešne dokončená a prví obyvatelia si užívajú svoje nové bývanie. Veríme, že sú všetci spokojní.

Podarilo sa nám vytvoriť príjemné a kultivované prostredie, ktoré ponúka množstvo výhod. Okrem bývania s príjemným výhľadom je určite pridanou hodnotou polohy výborná dostupnosť, občianska vybavenosť okolia, komfortné parkovanie a v neposlednom rade prítomnosť prírody na dosah.

 

V rezidenčnom projekte AHOJ PARK sa nachádzajú aj moderné obchodné priestory. Ak teda hľadáte štýlový priestor pre svoje podnikanie v príjemnom prostredí a atraktívnej lokalite, je pre vás AHOJ PARK tým správnym miestom.

 

Splnili sme a vytvorili to, čo sme vizuálne počas výstavby komunikovali – nadčasovú, nevtieravú architektúru s čistými líniami, priestrannými balkónmi a loggiami a veľkými okennými preskleniami, aby boli všetky byty komfortne presvetlené.

 

Teší nás nečakaný úspešný predaj, ktorý dokonca ešte počas výstavby dosiahol plnú vypredanosť!

 

Pevne veríme, že ďalšie naše projekty, ktoré v najbližšom čase v rozličných častiach Bratislavy pripravujeme, sa budú tešiť rovnakému záujmu ako projekt AHOJ PARK.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma