Lokalita novostavby – Sliačska ulica – Bratislava – Nové Mesto

AHOJ PARK predstavuje vďaka atraktívnej lokalite v blízkosti mestského lesoparku na úpätí južných svahov Malých Karpát a jednoduchému napojeniu na mestskú infraštruktúru moderné mestské bývanie s výbornou dostupnosťou.

Oblasť Ahoj je vďaka svojej vynikajúcej polohe v  blízkosti račianskych vinohradov vyhľadávaným miestom na športové vyžitie a  relax. Pre svojich obyvateľov predstavuje skvelé miesto pre život len pár minút od centra a  zároveň pár krokov do lesa.

Atraktívna lokalita v kombinácii s modernou architektúrou posúvajú rezidenčný projekt AHOJ PARK na vyššiu kvalitatívnu úroveň štýlového a zároveň cenovo dostupného bývania na Sliačskej ulici pre mladých ľudí a rodiny s deťmi.

„Transformácia časti pozemkov bývalého Výskumného ústavu zváračského na obytnú zónu znamenala pre nás veľkú výzvu. Naším cieľom bolo vytvoriť pokojné a príjemné prostredie na bývanie s ľudským rozmerom. Tri samostatné objekty tvoria zelený vnútroblok – nový park, ktorý prirodzene nadväzuje na existujúcu bytovú zónu na protiľahlej strane Sliačskej ulice. Matej Grébert COMPASS ARCHITEKTI