Kontaktujte nás Napíšte nám alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 45 45 45.

Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách webovej stránky AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o. a súčasne potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom, ktoré sú dostupné tu.

Obchodné priestory

V rezidenčnom projekte AHOJ PARK sa nachádza aj niekoľko obchodných priestorov. V bytovom dome A máme k dispozícii dva obchodné priestory, orientované a prístupné priamo zo Sliačskej ulice s dostupným voľným parkovaním pred domom. V bytovom dome C sa nachádza samostatný priestor s výkladom do bočnej ulice.

AHOJ PARK sa nachádza na Sliačskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, v atraktívnej obytnej štvrti Pod Briežkami. AHOJ PARK sa stáva integrálnou súčasťou už zabývanej zóny, preto aj obchodné priestory v jeho areáli majú pre svojich budúcich majiteľov či nájomcov veľmi výhodné umiestnenie.

Priestory sú vhodné na rôzne typy prevádzok od kaderníctva a kozmetických služieb pre ženy, reštaurácie, kaviarne či čajovne až po showroom, predajňu alebo odberné miesto online obchodu.

Pri obchodných priestoroch uprednostňujeme predaj, ale možný je aj dlhodobý prenájom, a to minimálne na päť rokov. V prípade záujmu Vám cenovú ponuku radi pripravíme individuálne.

Ponuka

AHOJ PARK sa nachádza na Sliačskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, v atraktívnej obytnej štvrti Pod Briežkami. Je integrálnou súčasťou už zabývanej zóny, preto aj obchodné priestory v jeho areáli majú výhodné umiestnenie.

Posledný voľný priestor je vhodný na rôzne typy prevádzok: od kaderníctva a kozmetických služieb, reštaurácie, kaviarne či čajovne až po showroom, predajňu alebo odberné miesto online obchodu.

Pri obchodnom priestore uprednostňujeme predaj, ale možný je aj dlhodobý prenájom, a to minimálne na päť rokov. V prípade záujmu Vám cenovú ponuku radi pripravíme individuálne.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom projektu, fázy výstavby
alebo cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.

predajca
Mgr. Eva Voldřichová

váš predajca

Kontaktujte ma

Predajné miesto

Sliačska

831 02 Bratislava